AKTUALNOŚCI

Zapraszam Państwa na warsztat grupowy: "Zaopiekuj się  swoim Wewnętrzym Dzieckiem".

 

Dobry kontakt ze swoim Wewnętrzym dzieckiem to dobre codzienne funkcjonowanie, akceptowanie niepowodzeń, swojej trudnej przeszłości, trudnej teraźniejszości, bo umiemy sobie z tym poradzić, to czerpanie radości z każdej chwili  życia.

Jest podstawą codziennej radości i dobrej, niczym nie skrępowanej, zabawy. Osoba, która ma kontakt ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem jest wesoła, spontaniczna i ufna.

Jung powiedział że:

„Archetyp dziecka (…) reprezentuje najsilniejsze, najbardziej nieuniknione dążenie każdej istoty, a mianowicie dążenie do samorealizacji”.

Na warsztatach pożegnamy bolesną przeszłość. Omówimy, co powoduje, że bolesne przeżycia nie pozwalają nam cieszyć się codziennością Obudzimy swoje Wewnętrzne Dziecko i zaopiekujemy się nim. Dziecko, które wtedy, kiedy powinno być dzieckiem przyjęło rolę dorosłego. I nigdy dzieckiem nie było.

 

Na warsztaty potrzebujemy wygodny strój, karimatę, poduszeczkę, śpiwór lub koc.

Przed zakwalifikowaniem do grupy, obowiązkowa jest osobista konsultacja z terapeutą prowadzącym warsztaty. Koszt konsultacji to 100 zł.

 

Warsztat obejmuje dwa spotkania w : sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 - 18.00.

Koszt warsztatu wynosi: 600 zł.

Wpłata na konto: 14 1050 1559 1000 0090 8027 1365

przed rozpoczęciem warsztatów.

 

Ilość miejsc ograniczona do 10 osób. Warsztat odbędzie się w weekend 14-15 kwietnia 2018 po zebraniu grupy.

 

Zgłoszenia proszę dokonywać na tel. 694 825 603 .

 

 

 

 

rodzina iuxta kopia

Jeśli zastanawiają się Państwo kiedy warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty, być może te symptomy pomogą zdecydować czy warto zgłosić się po fachową pomoc do psychoterapeuty:

•   Kiedy odczuwamy, że problemy jednego z członków rodziny silnie wpływają na relacje z pozostałymi (np. choroba lub inne zewnętrzne i wewnętrzne kłopoty jednej osoby powodują, że w domu panuje napięcie, łatwo o wybuchy kłótni lub panuje przygnębienie i nikt ze sobą nie rozmawia o tym, co się dzieje);

 

„Podaj dalej” to inicjatywy społeczna, która ma na celu poszerzanie samoświadomości poprzez psychoedukację. Choć organizatorem jest Psychologiczne Centrum Terapii i Edukacji IUXTA oraz Studenckie Koło Naukowe Psychologów „EGO” Uniwersytetu Szczecińskiego, to spotkania nie są przeznaczone tylko dla studentów.

„Podaj dalej” jest dla każdego, kto interesuje się psychologią, chce zajrzeć w głąb siebie i pogłębiać wiedzę w zakresie samoświadomości.

Psychologiczne Centrum Terapii i Edukacji IUXTA
Psychoterapia dla pań, par, rodzin i dzieci.
Wbrew zaleceniom Kartezjusza łączymy duszę i ciało.

al. Wojska Polskiego 11
70-470 Szczecin
tel. 694825603

Psycholog i Terapeuta
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia, warsztaty
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2017 Grupa Orzechowscy Sp. z o.o. All Rights Reserved.

pe

Search

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.     Więcej...    Akceptuję